GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Såll 12319326
nr 1231 9326
Såll
Lergods. Längd: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:27:19
24/1 11:28:56
100 kr
28/1 11:51:16